JAROSLAV HÁJEK

Kuchař z povolání, kreativec ze srdce. Manažer, organizátor a vizionář v jedné osobě. Hlava společnosti, která pracuje neustále na plné obrátky. Procestoval kus světa, aby viděl, jak lidi jí a poznal na vlastní kůži, co to znamená dát si Dim Sum v Hongkongu, Pho Bo na ulici v Hanoii nebo Chilli kraba v Singaporu na trhu. Rád jí, miluje plachetnice, překopává zahradu a jezdí na Vespě pro rohlíky. Kutil Tim a Ferda mravenec v jedné osobě. Pro spoustu práce, občas zapomíná, proto se mu nebojte připomenout:-) 

KDO JSME?

Jsme tým. Na kulinářské scéně se pohybujeme již 20 let. Máme rádi výzvy a experimenty. Snažíme se pomocí jídla pohladit lidi na duši a dát mu i jiný smysl, než zaplnit žaludek. Pokud to jde, uděláme z jidla obřad nebo lázeňskou proceduru, ze které budete odcházet gurmánsky zrelaxováni. 

LUKÁŠ CYRANY

Kuchař z povolání, kuchař ze srdce. Manažer kuchyně, organizátor a chef v jedné osobě. Zlaté ruce společnosti, které pracují neustále na plné obrátky. Získal mnohá ocenění na národních i mezinárodních soutěžích. S Jaroslavem tvoří dvojici už 20 let nejen jako kolegové, ale i jako přátelé. Je spolehlivý, má rád pořádek ve věcech, v kuchyni, i tam, kde pokulhává Jaroslav. Miluje sushi, lodě a občas vyklepe Jaroslava ve squashi. I přes spoustu práce, nezapomíná, takže to připomene :-).

CO UMÍME?

FIREMNÍ AKCE / BUSSINES EVENTS

GALAVEČEŘE / GALADINNER

RAUTOVÉ POHOŠTĚNÍ / BUFFET

KOKTEJLY / COCKTAILS

SVATBY / WEDDINGS

OCHUTNÁVKY / TESTING

ŽÍVÉ VAŘENÍ / LIVE COOKING

ŠKOLA VAŘENÍ / COOKING CLASS

OSOBNÍ KUCHAŘ / PRIVATE CHEF 

SUSHI & FISH

GRILOVÁNÍ / GARDEN GRILL PARTIES

DĚTSKÉ OSLAVY / CHILDREN PARTIES

TEAMBUILDING

ZELENÉ AKCE / GREEN EVENTS

+  Otevřená, loajální a čestná kultura k zákazníkovi nás zavazuje a je pro nás hnací silou

+  Aktivně přebíráme ekologickou odpovědnost (udržitelnost, humanita, etický nákup)

+  Jsme tým... chvála, uznání i konstruktivní kritika nás posouvá dál

+  Sociální zodpovědnost a dodržování rovných příležitostí

+  Protikorupční zásady

ZÁSADY C&C

KOMPLETNÍ CATERINGOVÉ SLUŽBY NA MÍRU